Jestes teraz w: Start

Dziś jest:

Niedziela
20 czerwca 2021

Imieniny obchodzą:
Bogumiła, Bożena, Florentyna, Franciszek, Michał, Rafał

Do końca roku zostało
195 dni

W Naszej Galerii

Projekt edukacyjny


Projekt edukacyjny


Wydawnictwo LOGI

Poznaj Najlepszych

Szkoła w Ruchu


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Ankieta

Czy zdarza Ci się ściagać?
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj Email

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018:  4 września (poniedziałek)

8.00 – Msza Św.
9.00 -  kl.0-2 PSP
10.00 – kl.3-4 – PSP
11.00 – kl.5-7 PSP
12.00 – kl.2,3 PG
 
Podręczniki na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email

Podręczniki dla klas 1 – 7 szkoły podstawowej i klas 2 – 3 gimnazjum na rok szkolny 2017/2018 (bez religii) będą wypożyczane w bibliotece szkolnej według harmonogramu, który przekażą uczniom wychowawcy klas.

 
Mistrzostwa Ostrowca Św. w Zawodach Lekkoatletycznych Gimnazjów PDF Drukuj Email

W dniach 22 - 23 - 30 maja na stadionie Międzyszkolnym przy ul. Żeromskiego odbyły się zawody lekkoatletyczne szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo m. Ostrowca. W klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy I miejsce wśród chłopców i drugie miejsce w kategorii dziewcząt. Indywidualnie zdobyliśmy pięć złotych medali, sześć srebrnych i pięć brązowych.

Więcej…
 
Martyna Matysiak Sportowcem Roku 2016/2017 PDF Drukuj Email

Martyna Matysiak uczennica klasy IIIe. została Sportowcem Roku 2016/2017 w Publicznym Gimnazjum nr 4 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ten zaszczytny tytuł otrzymała za sukcesy sportowe w minionym roku szkolnym, a były to: I miejsce w biegu na 100m przez płotki - 16,93 s i II miejsce w skoku wzwyż - 145 cm w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Gimnazjalnej w lekkiej atletyce, I miejsce w skoku wzwyż - 153 cm w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w lekkiej atletyce,

Więcej…
 
II edycja konkursu języka angielskiego The Best English Speaker PDF Drukuj Email

W dniu 22.05 2017 odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu języka angielskiego The Best English Speaker. Pomysłodawczynią i organizatorką konkursu była pani mgr Ewa Gawłowska- nauczycielka języka angielskiego. Współorganizatorami konkursu byli pani mgr Małgorzata Urbańska- nauczycielka historii oraz pan mgr Janusz Barański-nauczyciel języka angielskiego. W roli konferansjera zadebiutowała Aleksandra Sławska z klasy IIe.

Więcej…
 
Natalia Żywczyk i Martyna Matysiak Mistrzyniami Województwa w Lekkiej Atletyce PDF Drukuj Email

W dniach 5 - 6 czerwca w Kielcach na stadionie lekkoatletycznym kkl obok Hali Legionów odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Gimnazjalnej w lekkiej Atletyce. Natalia Żywczyk z PG nr 4 w biegu na 100m wywalczyła I miejsce wynikiem 12,99s ustanawiając nowy rekord szkoły, który od 2004 roku należał do Moniki Ozdoby. Martyna Matysiak w biegu na 100m p. płotki również zajęła I m wynikiem 16,93s ustanawiając także rekord szkoły należący do Karoliny Krucińskiej od 2006 roku.

Więcej…
 
Fit in Deutsch - certyfikaty z języka niemieckiego PDF Drukuj Email

Z ogromną radością informujemy, że pięcioro uczniów naszej szkoły uzyskało certyfikat z języka niemieckiego Fit in Deutsch 1: Krystian Pela, Michał Kaczmarczyk, Natalia Choda, Mateusz Monte oraz Daniel Walczyk. Fit in Deutsch jest międzynarodowo uznanym certyfikatem językowym dla młodzieży w wieku od 10 do 16 lat organizowanym przez Instytut Goethego. Wszystkim zdobywcom certyfikatu gratulujemy!

Więcej…
 
Sukcesy naszych lekkoatletów! PDF Drukuj Email

03 czerwca na stadionie w Kielcach odbyły się Regionalne Zawody w Wielobojach lekkoatletycznych szkół gimnazjalnych jako eliminacje do zawodów centralnych, które odbędą się w Warszawie w dniach 2-3września. Ogromny sukces odnieśli nasi uczniowie zdobywając sześć medali. I miejsca wywalczyli:  Natalia Żywczyk w wieloboju sprinterskim uzyskując 370 pkt, Mateusz Monte w wieloboju rzutowym zdobywając 278 pkt.

Więcej…
 
Deutschmeister 2017 PDF Drukuj Email

W maju br. odbył się w naszej szkole konkurs z języka niemieckiego „Deutschmeister 2017”. Celem konkursu jest zachęcanie młodzieży do rozwijania swoich umiejętności językowych i poszerzania wiadomości. Znajomość języków obcych należy do ważnych elementów wykształcenia młodego człowieka. I choć największą popularnością wśród młodzieży cieszy się język angielski, to nie brakuje też miłośników języka niemieckiego.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 32